RUSPLEN


amTherm VAC – Pięciowarstwowa, miękka, dolna folia PA/PE do tłoczenia na maszynach rolowych. Jest to najbardziej popularna folia, głównie stosowana do pakowania próżniowego oraz w atmosferze ochronnej MAP do pakowania wyrobów mięsnych i drobiowych, takich jak kiełbasy, wędliny, świeże mięso, drób, a także w przetwórstwie rybnym w pakowaniu wędzonych, świeżych, mrożonych ryb, oraz w mleczarstwie.
Folia występuję w różnych grubościach od 90 do 300 mikron. Szerokość od 200mm do 1715mm.


Parametry techniczne
____________________________________________________________________________________________


amTherm Vac HB - Siedmiowarstwowa miękka, dolna folia PA/PE z warstwą EVOH do tłoczenia na maszynach rolowych. Jest to wysokobarierowa folia, głównie stosowana w pakowaniu gdzie są wymagane wydłużone terminy przydatności pakowanych produktów. Warstwa EVOH jest największa barierą na tlen.

Parametry techniczne

________________________________________________________________________________________

amTrinCook - Folia barierowa PET, wyprodukowana unikalną metodą ekstruzji pozwalającej na otrzymanie folii o doskonałych właściwościach, takich jak: stabilność termiczna od -40 do +220C, możliwość bardzo głębokiego formowania, a także właściwości zgrzewcze.
Folia przeznaczona do pakowania na wszystkich typach maszyn rolowych marynowanego mięsa, drobiu, ryb, warzyw, a następnie do zapiekania w tym opakowaniu w piekarniku oraz głębokiego mrożenia. Szerokość folii do 2400mm, grubość do 200 mkm.

 Parametry techniczne 
amTHERMamLidamSHRINKamFORMamBAGamSHRINKB
+48 58 523 88 11
+48 665 14 14 75

Zapraszamy do e-sklepu

e-sklep

Z myślą o naszych Klientach przygotowaliśmy nową propozycję współpracy!